Back-End Developer

Yayınlanma Tarihi: 27.2.2020

Firma

EYEDİUS TEKNOLOJİ ANONİM ŞİRKETİ


Adres

REŞİTPAŞA Mah. KATAR Cad. TEKNOKENT ARI 4 Sit. No: 2 /50 / 6 SARIYER / İSTANBUL


Firma Hakkında

Eyedius uygulandığı tüm alanları daha güvenli hale getiren, tamamen yerli bir yüksek teknoloji yazılımıdır. Mevcut kameralara entegre olarak çalışan Eyedius, geliştirdiği yapay zekâ ve görüntü anlamlandırma teknolojilerini kullanarak; ortamı kullanıcısının yerine 7/24 izler ve kullanıcısının belirlediği olası senaryoları dikkate alarak tehlike anında bilgisayarına ve cep telefonuna uyarılar gönderir. Eyedius akıllı uyarıları sayesinde pek çok olası senaryoyu hızla değerlendirerek insan faktöründen kaynaklanan güvenlik açıklarını ortadan kaldırır, kullanıcısına 7/24 ve 360° güvenlik sağlar.


Genel Nitelikler

*Rest/Restful API yazmadan sıkılmış
*Kariyer değişikliğine ihtiyacı olan
*Bilgi tecrübemle yapamayacağım bir şey yok diyen
*Design patternlar'dan anlayan
*HTTP/HTTP2, jwt, caching, hata yakalama, testing, network connectivity hakkında fikir sahibi
*Versiyonlama araçlarını kullanmış (git)
*Daha önce AWS ya da Azure'da kullanmış serverless'in konseptini bilen (api gateway, lambda, s3, dynamodb, sns, step functions, appsync ...)


Bunları bilmelisiniz:
* aws
* nodejs
* javascript
* dynamodb
* graphql
* serverless architectural pattern
* iot
* mqtt


İş Tanımı

Güvenliğiniz geleceğiniz... Her gün değişen ve herkes için farklılık gösteren güvenlik tehditleri için inovasyonun gücüne inanıyoruz. Geleceğin teknolojilerini, güvenlik ve verimlilik çatısı altında Eyedius Teknoloji’de buluşturduk.


Her ölçekten işletmenin ihtiyaç duyduğu tüm geçiş kontrol, alarm ve ekip performans hizmetini tek çatı altında yönebilmesini sağlayan Eyedius olarak görüntü anlamlandırma teknolojileri geliştiriyor ve güvenlik ve verimlilik yazılımları üretiyoruz.


Çalışmalarımızı sürdürdüğümüz İstanbul Teknik Üniversitesi içerisinde yer alan Yönetim Ofisimizde birlikte çalışmak üzere "Back-end Developer" takım arkadaşları arıyoruz.


Diğer Bilgiler

Tecrübe: Tecrübeli

Deneyim: - Yıl

Çalışma Şekli: Tam zamanlı

Kıdem Seviyesi: Uzman

İlana Başvur Firmanın Tüm İlanları
Listeye Geri Dön